Wieloletnie doświadczenie gwarantujące zadowolenie każdego klienta.

Brodpol Sp. z o.o. w Brodnicy specjalizuję się w produkcji maszyn do obróbki drewna tartacznego, co jest kontynuacją nieprzerwanej działalności sięgającej 1977 roku. Naszą misją jest zadowolenie klienta – dostarczenie niezawodnych i wysoce wydajnych maszyn. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować wyroby sprawdzone w trudnych warunkach użytkowania, o wysokiej jakości, wytrzymałości i niezawodności, w akceptowalnych cenach dla inwestorów krajowych i zagranicznych. Wieloletnia obecność na rynku oraz stałe podnoszenie poziomu innowacyjności gwarantują bezproblemowe użytkowanie naszych wyrobów przez wiele lat.
brodpol

Automatyzacja i zwiększenie wydajności
- wprowadzamy firmy w świat przemysłu 4.0

targi brodpol
brodpol siedziba

Współpraca na najwyższym poziomie

  • Zapewniamy profesjonalny montaż i instalację kompletnych linii technologicznych, jak i poszczególnych maszyn u klienta.
  • Posiadamy własne zaplecza serwisowe w Brodnicy, co gwarantuję szybką reakcję w przypadku awarii, a także dostęp do dokumentacji technicznej oraz oryginalnych części zamiennych.
  • Kompletne linie technologiczne oraz maszyny wykonane w naszej firmie z powodzeniem pracują w całym kraju, a także w Rosji, Ukrainie i Białorusi.
brodpol siedziba
Najlepsze rozwiązania maszynowe

Chciałbyś rozpocząć współpracę?