Profesjonalne obrzynarki do drewna – wybierz sprawdzone rozwiązania

Jedną z najważniejszych maszyn, która musi znaleźć się na wyposażeniu zakładu zajmującego się obróbką drewna, jest obrzynarka. Urządzenie to wykorzystuje się do obrzynania desek i pryzm. Jest szczególnie przydatne nie tylko w tartakach, ale także we wszystkich zakładach, które zajmują się produkcją wszelkiego rodzaju komponentów z drewna. To precyzyjny sprzęt i bez wątpienia wpływa on na podniesienie produktywności oraz wydajności przedsiębiorstwa.

Obrzynarki do desek – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Dostępne w tej kategorii obrzynarki do drewna wyróżniają się ponadprzeciętną efektywnością i dokładnością. Co więcej, ich obsługa nie nastręcza trudności – sprzęt zapewnia pracownikom bezpieczeństwo. Zaawansowana technologia obrzynarki pozwala na ustawienie szerokości cięcia na dwa sposoby – za pomocą sterownika lub pokrętła. Jeżeli poszukujesz wydajnego sprzętu, który poprawi efektywność w Twojej firmie, to prezentowane przez nas obrzynarki do desek bez wątpienia powinny zwrócić Twoją uwagę.

Obrzynarka dopasowana do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa

Skuteczność wybranych urządzeń jest uzależniona od ich jakości. W tej kategorii umieściliśmy sprzęt, którego ostrza zostały wykonane z najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu możesz liczyć na proste cięcie pozbawione wad. Nasze maszyny są wyposażone w 4 pary walców, co zapewnia prawidłowe podawanie i odbieranie drewna – nie ulega wątpliwości, że ma to wpływ na jakość obróbki.

Gwarantowana jakość obrzynarek do drewna – zaufaj renomowanym producentom

Każda dostępna w naszej ofercie obrzynarka do desek to efekt solidnego wykonania. Nasze urządzenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne i znacząco podnoszą wydajność przedsiębiorstw. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest niezawodność sprzętu. Dlatego też zapewniamy profesjonalny serwis zakupionych u nas maszyn. Dokładność i wszechstronność oferowanych przez nas urządzeń sprawiają, że inwestycja w nie okazuje się rentowna zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obrzynarka OB 300

Maszyna ta przeznaczona jest do wzdłużnego obrzynania desek i pryzm w programie opakowaniowym i ogrodowym oraz w przemyśle stolarskim itp. Podawanie i odbieranie materiału odbywa się za pomocą 4 par walców (4 dolne napędzane), zapewniając prawidłowe prowadzenie drewna i prostolinijność cięcia.

Obrzynarka (Piła rozdzielcza PR-250)

Zadaniem urządzenia jest rozpiłowywanie tzw. oflisów na deski.