targi drema brodpol
CategoriesAktualności

Firma Brodpol Sp. z o.o. w dniach 13 – 16 września 2016 r. prezentowała się podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema w Poznaniu.

Nasze stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli sektora drzewnego z kraju i z zagranicy. Zaprezentowaliśmy pełną ofertę naszych maszyn dla przemysłu tartacznego i możliwości ich konfiguracji w linie technologiczne.

Prezentowaliśmy maszyny i urządzenia, które sprawdzają się w trudnych warunkach użytkowania, o wysokiej jakości, wytrzymałości i niezawodności, przedstawiliśmy też innowacyjne rozwiązania techniczne opracowane przez naszych konstruktorów.

Prezentowane potencjalnym klientom przemyślane rozwiązania techniczne zapewniają wysoką wydajność i efektywność produkcji oraz minimalizowanie jej kosztów, pozwalają też na znaczące ograniczenie zatrudnienia personelu tartaków.

Nasza oferta dedykowana była do firm planujących budowę linii technologicznych lub uzupełniających park maszynowy tartaków. Podczas rozmów nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów z potencjalnymi klientami z kraju, a także z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Litwy.

Nasz udział w tym prestiżowym wydarzeniu branżowym uznajemy za bardzo interesujący i udany.